Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

PANATTONI PARK PILSEN WEST III

Mapa Capture

Průmyslový park Pilsen Park West III, situovaný v Nýřanech, jen 10 km od Plzně. Areál je snadno dostupný pro zaměstnance díky autobusové zastávce přímo před vchodem. K dispozici je dostatek parkovacích míst pro osobní i nákladní vozidla.

Parametr Hodnota
Lokalita Plzeň,
Velikost celkem 39.000 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Díky své strategické poloze v blízkosti Plzně a hranice s Německem je Pilsen Park West ideálním místem pro průmyslové podnikání. Praha, hlavní město České republiky, je od objektu vzdálena pouhých 75 km, a region disponuje vynikající dopravní infrastrukturou, včetně přímého napojení na evropskou dálniční a železniční síť. K dispozici je také dostatek kvalifikované pracovní síly díky přítomnosti průmyslově zaměřených škol v sousedním městě Plzeň.

Využití

Průmyslový areál Pilsen Park West je ideálním místem pro logistiku a lehkou výrobu. Nabízí moderní průmyslové prostory třídy A s čistou výškou haly 10 metrů, nakládacími rampami, přímým vjezdem a možností instalace jeřábu. Kancelářské prostory jsou flexibilní a mohou být přizpůsobeny potřebám nájemce. Projekt se pyšní ekologickým certifikátem BREEAM Excellent, což zaručuje udržitelnost a efektivitu provozu.

Výhody nemovitosti

  • Dostupnost kvalifikované pracovní síly
  • Možnost výstavby na míru
  • Energetická náročnost G