Služby

Společnost Cushman & Wakefield se specializuje na poradenství v oboru průmyslových staveb a pozemků. Pomáháme je vyhledat či efektivně umístit na trh, ujímáme se vyjednávání o obchodních podmínkách a nabízíme množství dalších služeb. Kvalifikovaně pracujeme se všemi typy nemovitostí od výrobních závodů a tradičních skladovacích zařízení přes specializovaná výzkumná a vývojová pracoviště a prezentační prostory („flex“) až po špičkově vybavené laboratoře.

Máme za sebou léta zkušeností a silný mezinárodní tým, a tak vždy pracujeme s plnou znalostí lokálních, regionálních i celostátních trendů a statistik a umíme do realitního řešení začlenit důležité prvky, jako jsou například programy vládních pobídek.

Nabídka služeb

 • Zástupování nájemců

  Pomůžeme vám vytipovat nejvhodnější prostory k pronájmu, oslovíme příslušné developery, ujmeme se vyjednávání o nájmu a zajistíme všechno potřebné od předběžné dohody až po nájemní smlouvu.

  Detaily služby
 • Poradenství v oblasti pronájmu

  Zvýšíme hodnotu nájemních smluv a ujednání o nájmu, zařídíme úpravy nájemného či obnovu a restrukturalizaci nájmu. Pomáháme také zrenovovat a vrátit na trh zastaralé a zchátralé nemovitosti.

  Detaily služby
 • Poradenství v oblasti pozemků

  Poskytujeme poradenství při nákupu a prodeji pozemků. Najdeme vhodné lokality a vyjednáme příznivé obchodní podmínky či oslovíme kupce a zajistíme vhodnou marketingovou strategii.

  Detaily služby
 • Poradenství pro výrobní podniky

  Poskytujeme realitní služby výrobním podnikům se specifickými potřebami. Vyhledáváme prostory s požadovanými technickými parametry a koordinujeme jednání o právních a technických otázkách.

  Detaily služby

 

Kontaktní formulář

 

 1. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole kz6Cda0

 


Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole u8u4Isf6Ch