Menu Uložené nabídky

Služby - Oddělení
průmyslových nemovitostí

Specializujeme se na poradenství v oboru průmyslových
nemovitostí a pozemků.
Můžeme vám je pomoci vyhledat
či efektivně umístit na trh, převzít vyjednávání o
obchodních podmínkách a poskytnout řadu dalších služeb.


Poskytujeme

  • Img

    Kvalifikovaně pracujeme se všemi typy nemovitostí od výrobních hal a tradičních skladovacích prostor přes specializovaná výzkumná a vývojová pracoviště po prezentační prostory.

  • Img

    K našim makléřským službám pro průmyslové nemovitosti patří vyjednávání o nájmech skladových prostor či výrobních hal, nákup a prodej skladů či průmyslových pozemků, jednání o pobídkách, analýzy podložené rozsáhlou znalostí trhu a plánování výstavby přesně podle vašich potřeb.


Zastupování nájemců

Zastupování nájemců

Pomůžeme vám vytipovat nejvhodnější skladové prostory k pronájmu, oslovíme příslušné developery, ujmeme se vyjednávání o nájmu či technických specifikacích, zanalyzujeme trh a zajistíme všechno potřebné od předběžné dohody až po nájemní smlouvu. Můžeme také zajistit vybudování projektů na míru.

1
Poradenství – pronájem

Poradenství – pronájem

Náš tým vyhodnocuje podmínky na trhu včetně stěhování nájemců, míry obsazenosti v cílové oblasti, sazeb nájemného, navrhované výstavby a dalších trendů souvisejících s pronájmem skladových a výrobních prostor. Na jejich základě pak vypracuje pro konkrétní nemovitost komplexní program pronájmu. Dokážeme zvýšit hodnotu nájemních smluv a ujednání o nájmu, zařídíme úpravy nájemného či obnovu a restrukturalizaci nájmu.

2
Poradenství – pozemky

Poradenství – pozemky

Poskytujeme poradenství při nákupu a prodeji průmyslových pozemků. Najdeme vhodné lokality a vyjednáme příznivé obchodní podmínky, oslovíme kupce a zajistíme marketingovou strategii. Součástí služeb je rešerše zájmových území, monitoring trhu, poradenství při výběru lokality, optimalizace struktury obchodního případu a koordinace zúčastněných stran.

3
Logistické poradenství

Logistické poradenství

Logistické poradenství je součástí našich komplexních služeb a nadstavbou nad rámec tradičního know-how realitních agentů. Tyto služby tvoříme na míru podle vašich konkrétních potřeb a specifik vašeho oboru. Umíme najít reálné úspory v logistickém řetězci, ať již finanční, časové či procesní, a pomoci prosadit a zavést komplexní řešení pro vaše logistické potřeby.

4

Kontaktujte nás