Menu Uložené nabídky

Cushman & Wakefield
Česká Republika

Cushman & Wakefield je přední světová společnost poskytující
služby v oblasti nemovitostí, která přináší výjimečnou hodnotu
pro nájemce a majitele nemovitostí. Cushman & Wakefield
patří mezi největší firmy v oblasti realitních služeb s přibližně
50 000 zaměstnanci ve více než 400 kancelářích a 60 zemích.
V roce 2020 dosáhla firma obratu ve výši 7,8 miliardy USD
z hlavních služeb v oblasti nemovitostí, zařízení a řízení projektů,
leasingu, kapitálových trhů, oceňování a dalších služeb.
Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.cushmanwakefield.com


Retail

Retailové služby Cushman & Wakefield zahrnují odborné znalosti v každé oblasti trhu. Naše týmy pro nákupy, nákupní centra a maloobchodní sklady poskytují nejlepší a nejinformovanější rady na podporu plánů našich klientů. Zastupujeme pronajímatele i nájemce a můžeme poskytovat naše služby v oblasti rozvoje, přestavby, prodeje nemovitostí a poradenství v oblasti pronájmu.

Náš maloobchodní tým dosavadně pronajal více než 1 000 obchodních jednotek o celkové rozloze 260 000 m2 a 40 nových nákupních center o celkové rozloze více než 1 450 000 m2.

Najděte dostupné retail prostory na Retailguide.cz

Office

Specializovaný a velmi zkušený tým Cushman & Wakefield na pronájem kanceláří je odborníkem ve svém oboru. Náš tým do dnešního dne pronajal více než 1 000 000 m2 kancelářských prostor.

Najděte dostupné kancelářské prostory na Officeguide.cz

Valuation

Profesionálové v oblasti oceňování a poradenství společnosti Cushman & Wakefield se věnují poskytování kvalitních služeb, kterým naši klienti věří. Jsou plně regulovány RICS a jsou jedním z nejzkušenějších týmů na trhu. Náš valuation tým za poslední 2 roky poskytl poradenství s více než 800 000 m2 ve 40 projektech.

Investment

Náš tým investičních specialistů poskytuje svým klientům poradenské služby v oblasti investic, prodeje, rozvoje a financování komerčních nemovitostí. Náš investiční tým provedl za poslední 2 roky 11 transakcí v objemu 464 000 000 EUR.

Asset management services

Vedoucí tým služeb správy aktiv společnosti Cushman & Wakefield má za cíl překročit tradiční rozsah služeb správy aktiv. S podporou našich specializovaných týmů ve všech sektorech nabízíme služby správy majetku pro kanceláře, průmyslové a maloobchodní nemovitosti. Náš tým pro správu aktiv má pod správou více než 70 projektů.

Pro potřeby správy nemovitostí navštivte Assetservices-guide.cz.

Hospitality

Náš specializovaný tým CEE poskytuje vysoce kvalitní poradenské a transakční služby v oblasti pohostinství. Úzce spolupracují s globální platformou Hospitality Cushman & Wakefield.

Research

Bez letitých znalostí globálního a místního trhu s nemovitostmi bychom nemohli být jedničkou na trhu. Náš research tým, pracující na podporu našich sektorových specialistů a poradních týmů, včetně detailních analýz všech prvků realitního trhu.

Project management services

Náš tým projektového managementu je schopen nabídnout našim klientům komplexní podporu s celou řadou služeb projektového řízení od plánování prostoru, návrhu, řízení nákladů a času, výběrových řízení spolu s plným dohledem a správou stavebního procesu.

Náš tým pro řízení projektů dokončil za poslední 2 roky
28 maloobchodních projektů.

Design and build

Poskytujeme našim klientům originální model dodávky na klíč. Je nedílnou součástí servisní řady Cushman & Wakefield PDS, která zajišťuje, že veškeré práce na projektovém řízení a konstrukci, včetně dodávky nábytku, budou připraveny podle vašich potřeb na základě jediné smlouvy a se všemi zárukami poskytovanými společností Cushman & Wakefield.


Kontaktujte nás