O nás

Cushman & Wakefield je světově největší poradenská firma vlastněná soukromým kapitálem. Společnost byla založena v roce 1917, dnes jí patří 253 kanceláří v 60 zemích světa a celosvětově dává práci více jak 15 tisícům talentovaným odborníkům. Majitelům nemovitostí, nájemcům a investorům přináší komplexní řešení ve formě nabídky poradenství, realizace a řízení v průběhu celého procesu nakládání s nemovitostmi. Tato řešení zahrnují pomoc klientům při koupi, prodeji, financování, pronájmu a řízení nemovitého majetku. Firma poskytuje také servis v oblasti oceňování, strategického plánování a průzkumu, analýzy portfolia, výběr pozemků, asistenci při umisťování požadavků na prostory a řadu dalších konzultačních služeb. 

ODDĚLENÍ PRŮMYSLOVÝCH NEMOVITOSTÍ

Místním, regionálním i nadnárodním společnostem, developerům a investorům poskytujeme na míru přizpůsobená řešení v oblasti nemovitostí, která pomáhají naplnit podnikatelské záměry, zvyšují hodnotu akcií, maximalizují úspory nákladů a posilují hodnotu portfolia.

K makléřským službám pro průmysl patří nákup a prodej, vyjednávání o nájmech a o prodeji na základě rozsáhlé znalosti trhu, komplexního výzkumu a nejnovějších trendů, jednání o pobídkách i analýzy a plánování výstavby přesně podle daných potřeb.
 

NAŠE VIZE

Jsme vyhledávanou firmou – realitním poradcem a významným zprostředkovatelem, která představuje globální standard, co se týče znalostí, služeb a realizace. 

NAŠE ZÁSADY

Veškerá naše činnost se řídí těmito zásadami:

Naši KLIENTI jsou pro nás vždy na prvním místě.

Naším nejdůležitějším etickým standardem je POCTIVOST

Každý zaměstnanec je členem TÝMU a podílí se na našem úspěchu

Individuálně i společně se snažíme dosáhnout VYNIKAJÍCÍCH VÝSLEDKŮ ve všech činnostech

Mezi sebou navzájem i s našimi klienty jednáme s ÚCTOU a DŮSTOJNOSTÍ

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST – závazek vůči společenstvím, v nichž žijeme a pracujeme

Vytváříme hodnotu aktivním náborem, rozvojem a koučováním talentovaných osob pocházejících z RŮZNORODÝCH kultur a prostředí

ZISKOVOST – je hnací silou naší schopnosti investovat, zlepšovat se a dosahovat úspěchů


Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole y7Io6b7Mam4Ex