Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

PANATTONI PARK CHOMUTOV SOUTH

Mapa 2

Panattoni Park Chomutov South je ideální pro průmyslové a logistické účely. Díky svým moderním průmyslovým halám je vhodný pro skladování, lehkou výrobu a distribuci. S celkovou plánovanou plochou 66 189 m2 poskytuje dostatek prostoru pro různé průmyslové aktivity.

Parametr Hodnota
Lokalita Chomutov,
Velikost celkem 66.189 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Strategicky umístěný poblíž města Chomutov (7 km), města Teplice (45 km) a německých hranic (27 km). Nachází se mezi exit 70 a 75, což zajišťuje skvělé spojení s německými dálnicemi (A4, A72, A9, A93), umožňující snadný přístup jak k jižní, tak k severní části Německa. Spoje mezi Chomutovem, Nezabylicemi a Údlicemi poskytují autobusové linky, a zastávka je blízko areálu. Díky rozsáhlé populaci v oblasti, dlouhé průmyslové tradici a vysoké nezaměstnanosti je zde dostupná kvalifikovaná pracovní síla.

Využití

Panattoni Park Chomutov South má celkovou plánovanou plochu 66 189 m2. Areál zahrnuje dvě budovy: Hala A: 25 500 m2 s dokončeným stavebním povolením, stavební povolení je v procesu Hala C: 40 660 m2 s dokončeným stavebním povolením, stavební povolení je v procesu Obě haly mají výšku stropu 10 metrů a sloupcovou síť o rozměrech 12 metrů x 24 metrů.

Výhody nemovitosti

  • Certifikace BREEAM
  • LED osvětlení
  • Dostupnost kvalifikované pracovní síly