Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

EQUS PARK LOVOSICE

Mapa EQUS ilustracni obrazek-01

EQUS Park Lovosice je skvělou volbou pro podniky hledající moderní průmyslové prostory v blízkosti Prahy. S typem "Built-to-Suit" (BTS) máte možnost plně přizpůsobit prostor vašim potřebám a požadavkům. Díky své strategické poloze a dostatečné pracovní síle v regionu je tento areál ideálním místem pro lehkou výrobu a logistiku.

Parametr Hodnota
Lokalita Lovosice,
Velikost celkem 25.164 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

EQUS Park Lovosice, se nachází v průmyslovém areálu s strategickou polohou pouhých 30 minut od Prahy, včetně blízkého napojení na dálnici D8. Areál disponuje rozlohou 25,164 m² a je vhodný pro lehkou výrobu a logistiku. S územním rozhodnutím v kapse a certifikací BREEAM na úrovni "very good" představuje EQUS Park Lovosice ideální řešení pro vaše průmyslové potřeby.

Využití

Nachází se na východním okraji Lovosic, pouhých 30 km od Prahy. Tento areál nabízí strategickou polohu pro průmyslové podnikání. Územní plán neomezuje výšku budov, což poskytuje maximální flexibilitu při plánování a konstrukci. Certifikace BREEAM na úrovni "very good" potvrzuje jeho závazek k moderním udržitelným standardům. S dokončením demoličních prací do poloviny roku 2024 a očekávaným obdržením stavebního povolení do 12 měsíců je tento areál skvělou volbou pro investory hledající moderní a dobře přizpůsobitelné průmyslové prostory. Typ "Built-to-Suit" (BTS) / "Built-to-Own" (BTO) umožňuje plné přizpůsobení prostoru vašim individuálním potřebám.

Výhody nemovitosti

  • Možnost rozšíření areálu o další 4ha
  • BREEAM Very Good
  • "Built-to-Suit" (BTS)