Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 6 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

SMART ZONE MIKULOV

Mapa 230127-a99-hala-03-bez-napisu

Až 16 000 m² moderních hal třídy A a pohodlné kanceláře ve SmartZone Mikulov. Areál nabízí dostatek parkovacích míst a odpočinkových prostor obklopených zelení, poskytující příjemné pracovní prostředí. Jednotky od 1 000 m² jsou k dispozici k pronájmu, což umožňuje flexibilitu pro různé podnikatelské potřeby. Moderní výrobní a skladovací prostory budou k pronájmu od poloviny roku 2024.

Parametr Hodnota
Lokalita Mikulov,
Velikost celkem 16.000 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Stávající

Popis lokality

Situována na strategickém místě v Mikulově nabízí naše nemovitost přímý přístup k plánovanému obchvatu města, což v budoucnu zajistí vynikající dopravní propojení. Využijte snadný přístup do Rakouska a Slovenska, čímž se SmartZone Mikulov stává ideálním centrem pro přeshraniční podnikání. Nachází se mezi Brnem a Vídní, s blízkostí dálnice do Bratislavy, což zaručuje neomezený přístup k hlavním regionálním center:

Využití

SmartZone Mikulov je ideálním prostorem pro podniky hledající kvalitní zařízení. Využijte funkce jako Smartbox, který umožňuje flexibilní spojování jednotek přizpůsobené vašim potřebám. S jednotkami o rozloze od 1 000 do 16 000 m² umožnuje flexibilní využití prostor. Užijte si nepřetržitý přístup, dostatečný počet parkovacích míst a nízké provozní náklady.

Výhody nemovitosti

  • Výborná dopravní dostupnost
  • Ideální základna pro přeshraniční podnikání
  • Možnost flexibilního spojení jednotek podle vašich potřeb