Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 4 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

LOGISTICKÉ CENTRUM PŘEHÝŠOV

Mapa Capture

Halové parametry jsou standardní: výška stropů 12 m, nosnost podlah 5 t/m2, sprinklery pro bezpečnost, rastr sloupů 12 x 24 m pro efektivní využití prostoru, přímé vjezdy, můstky pro snadný pohyb, vytápění pro pohodlí, optická síť pro rychlou komunikaci a certifikát BREAM a další kvalitní prvky. Vhodné pro skladování a případně i lehkou výrobu.

Parametr Hodnota
Lokalita Přehýšov, Dolní Sekyřany
Velikost celkem 130.000 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Logistické Centrum Přehýšov se nachází přímo u dálnice D5 na exitu 100, nedaleko obce Přehýšov. Tento industriální park je dobře viditelný a přístupný jak pro těžká vozidla, tak pro návštěvníky. Blízkost Plzně představuje výhodu na trhu pracovní síly. Západočeský region je domovem pro mnoho výrobních společností. Některé z nich jsou firmy německé, které přesunuly svou výrobu za hranice.

Využití

Logistické Centrum Přehýšov bude nabízet tři průmyslové haly o celkové pronajímatelné ploše 130 000 m - Hala A 50 000 m2, Hala B 50 000 m2 a Hala C 30 000 m2. Tyto prostory jsou ideální pro využití ve skladování, logistice, lehké výrobě nebo e-commerce. Budou realizovány na míru podle požadavků budoucích nájemců a budou splňovat vysoký technický standard.

Výhody nemovitosti

  • Nájezd na dálnici D5 ve vzdálenosti 1km
  • Haly mají konfiguraci „cross-dock“ – přístup pro těžká vozidla z obou stran
  • Certifikace BREAM