Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

GARBE PARK BRNO SOUTH

Mapa Garbe Park Brno South_vizual2

Průmyslový park GARBE Park Brno South nabídne dvě moderní skladové jednotky o velikostech 19 825 m² a 11 333 m². Tento park se pyšní strategickou polohou u rychlostní silnice R52, vzdálené přibližně 25 km jižně od Brna směrem na Vídeň. Skladové jednotky jsou navrženy a vybaveny tak, aby splňovaly nejvyšší průmyslové standardy, poskytují prostor a všestrannost pro různé průmyslové aktivity.

Parametr Hodnota
Lokalita Brno,
Velikost celkem 31.158 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Díky své vynikající poloze u rychlostní silnice R52 a blízkosti Brna poskytuje GARBE Park Brno South snadný přístup k hlavním dopravním trasám a kvalifikované pracovní síle. Je to ideální volba pro firmy hledající strategické umístění pro své průmyslové aktivity. Nabízí se jako optimální řešení pro ty, kteří chtějí mít své provozy v moderním a dobře dostupném prostředí.

Využití

GARBE Park Brno South je ideální volbou pro podniky hledající moderní a dobře vybavené průmyslové prostory na strategickém místě. Skvěle se hodí pro logistické společnosti, dodavatelské řetězce a výrobní firmy, které hledají strategickou základnu v regionu. Nabízí se jako vynikající příležitost pro ty, kteří chtějí využít pohodlný přístup k hlavním dopravním trasám a kvalifikované pracovní síle.

Výhody nemovitosti

  • LED osvětlení vnitřních prostor
  • Dostupnost kvalifikované pracovní síly v lokalitě
  • Strategické umístění