Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 7 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

EXIT 112

Mapa 13

Výrobní hala se skládá ze 3 částí - administrativní budovy, jednopodlažní výrobní haly a jednopodlažní skladové haly. V roce 2010 byl přistaven dvoupodlažní showroom o velikosti 1 250m2. Hala má 6 nakládacích ramp a jeden přímý vjezd do showroomové části. Celý objekt má dostatek plochy pro zásobování kamiony a oddělené parkoviště pro osobní automobily a návštěvníky showroomu. V těsné blízkosti je k dispozici veřejná autobusová doprava i vlakové spojení.

Parametr Hodnota
Lokalita Jihlava,
Velikost celkem 4.700 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Stávající

Popis lokality

Výrobní / skladový areál je součástí průmyslové zóny EXIT 112, která se nachází 10 km od Jihlavy u sjezdu z dálnice D1 spojující Prahu (120 km) a Brno (85 km). Budova se skládá z showroomu, dále pak výrobní haly a jedné skladové haly, všechny části jsou propojené.

Využití

Areál se nachází v průmyslové zóně u dálničního exitu 112 dálnice D1 u křižovatky na silnici první třídy č. 38 (Mladá Boleslav-Znojmo) mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Nemovitosti mají železobetonový skelet, opláštění z panelů s izolací. Všechny sítě jsou v místě. Dle stávajícího územního plánu je plocha určena pro výrobu a skladování. Vedle areálu se nacházejí skladové a výrobní areály. Celý areál je dobře viditelný při příjezdu z hlavní komunikace.

Výhody nemovitosti

  • V blízkosti je k dispozici veřejná autobusová doprava i vlakové spojení.
  • Dle stávajícího územního plánu je plocha určena pro výrobu a skladování.
  • Celý objekt má dostatek plochy pro zásobování kamiony a oddělené parkoviště pro osobni automobily a návštěvníky showroomu.