Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

EQUS PARK SVĚTLÁ

Mapa layout

EQUS Park Světlá je zbrusu nový prémiový industriální park nabízející moderní průmyslové budovy nejvyššího standardu šetrné k životnímu prostředí. Park disponuje stavebním povolením a rozprostírá se na celkové ploše přibližně 44 000 m2, která je rozdělena do dvou budov. Územní plán neomezuje výšku budov, což poskytuje nájemci flexibilitu při plánování projektu.

Parametr Hodnota
Lokalita Světlá nad Sázavou, Zámecká
Velikost celkem 44.000 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

EQUS Park Světlá se nachází ve vzdálenosti 20 km/20 minut jízdy od dálnice D1 na EXIT90 (Humpolec), což zajišťuje snadný přístup k hlavním dopravním trasám. Region disponuje dostatečnou pracovní silou a je ideální pro průmyslové podnikání. S výstavbou do 6 měsíců od podpisu smlouvy je EQUS Park Světlá efektivním řešením pro klienty hledající moderní a dobře přizpůsobitelné průmyslové prostory. Projekt je také certifikován podle standardu BREEAM na úrovni "VERY GOOD"

Využití

EQUS Park Světlá bude ideální volbou pro lehkou výrobu či logistiku díky své moderní infrastruktuře a strategické poloze. Projekt je navržen tak, aby vyhovoval široké škále klientů a mohl být upraven na míru jejich individuálním potřebám. Díky "Built-to-Suit" (BTS) / "Built-to-Own" (BTO) máte možnost plně přizpůsobit prostor vašim požadavkům. Kapacita provozu je odhadována na 100 nákladních vozidel denně v jednom směru, což zajišťuje plynulý provoz a logistiku.

Výhody nemovitosti

  • BREEAM certifikace VERY GOOD
  • BTS - Built To Suit / BTO - Built To Own
  • Vhodné pro lehkou výrobu či logistiku