Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 4 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

7R PARK LAVIČKY D1 HIGHWAY

Mapa Lavicky 2gr

7R Park Lavičky D1 Highway je navržen s ohledem na udržitelnost a moderní technologie. Využívá LED osvětlení a instalaci sprinklerů pro bezpečnost. Areál je certifikován podle standardu BREEM na minimálně úrovni "VERY GOOD", což potvrzuje energetickou účinnost budovy. Pro další úsporu energie jsou instalovány ovládací systémy osvětlení s detektory pohybu v sociálních zařízeních a komunikačních prostorách. K dispozici jsou také dobíjecí stanice pro elektrická vozidla, což podporuje ekologickou dopravu.

Parametr Hodnota
Lokalita Velké Meziříčí,
Velikost celkem 25.770 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Situovaný pouze 50 km od Brna a 135 km od Prahy, 7R Park Lavičky D1 Highway je strategicky umístěn nejen pro efektivní distribuci zboží po celé České republice. S přímým přístupem k dálnici D1 máte snadný a rychlý přístup k hlavním dopravním trasám, což zajišťuje plynulý tok vaší logistické sítě. Díky své vynikající poloze je tento park ideální volbou pro váš průmyslový nebo logistický podnik.

Využití

7R Park Lavičky D1 Highway je inovativní průmyslový projekt situovaný přímo u dálnice D1, Exit 141. Tento moderní skladový komplex nabízí skladovou plochu 25 324 m2, která je ideální pro vaše logistické potřeby. Skladový prostor se s čistou výškou 10 metrů a nosností podlahy 7t/m2 zajišťuje optimální podmínky pro náročnější průmysl.

Výhody nemovitosti

  • Nosnost podlahy až 7t/m2
  • LED osvětlení
  • Certifikace BREEAM - VERY GOOD