Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 9 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

PROLOGIS PARK PRAGUE D1 - OSTŘEDEK

Mapa DJI_0851

Prologis Park Prague D1 - Ostředek je nový samostatný průmyslový park, který se vyznačuje skvělou polohou na dálnici D1, přímo u exitu 34. Vzdálenost od Prahy je 20 minut jízdy autem.

Parametr Hodnota
Lokalita Benešov, Ostředek
Velikost celkem 63.910 m2
K dispozici 32.800 m2
Stav Plánovaný

Popis lokality

Ostředek, přímo u Exitu 34 z dálnice D1 (100 m od Exit 34), 30 minut jízdy do Prahy. Je vhodný pro skladování, logistiku distribuci či lehkou výrobu.

Využití

Prologis Park Prague-D1 Ostředek je nový park, který se nachází v těsné blízkosti Prahy a zaujímá vynikající polohu na hlavním tahu D1, na exitu 34. Výborná poloha parku umožňuje snadné cestování do centra Prahy za pouhých 20 minut. První budova DC1 již byla postavena a je plně pronajata. Budovy DC2 a DC3 jsou nyní ve výstavbě a budou k dispozici ve 2.-3. čtvrtletí 2023. Zákazníkům poskytnou udržitelná, prémiová řešení včetně LED osvětlení, inteligentních online měřicích systémů monitorujících spotřebu energie, silnější tepelné a střešní izolace, světlé výšky 10 metrů a vyššího počtu doků v areálu, kde bude jeden dok na 400 metrů čtverečních. Budova bude hodnocena v rámci akreditace BREEAM.

Výhody nemovitosti

  • Skvělá viditelnost z dálnice
  • Pouze 30 minut jízdy od Prahy
  • Jedinečné napojení na důležitá města ČR