Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

PANATTONI PARK CHEB SOUTH

Mapa 2

Panattoni Park Cheb South nabízí přibližně 100 000 m2 průmyslových prostor vhodných pro logistiku a výrobní činnosti. Ideální poloha pro evropské pobočky a zásobování Německa díky těsné blízkosti německých hranic. Kvalifikovaná pracovní síla ze Sokolova a Karlových Varů. Kontejnerový terminál v Hofu je jen 54 km od parku. International Airpiort v Karlových Varech 45 min jízdy.

Parametr Hodnota
Lokalita Cheb, Podhradská
Velikost celkem 99.376 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Panattoni Park Cheb je podle CIJ Awards 2017 nejlepší průmyslovou zónou střední a východní Evropy. Samotné město Cheb také zařadil prestižní britský magazín fDi Intelligence mezi Top 10 východoevropských měst s nejlepší podporou investic. Park Cheb stojí v těsné blízkosti německé dálnice A93 v minimální vzdálenosti od saských i bavorských automobilek. Spolu s kvalifikovanými zaměstnanci to z Chebu dělá ideální místo pro dodavatele na německý trh. V severozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Lipskem a Drážďany

Využití

Kontejnerový terminál v Hofu pouhých 54 km od tohoto parku. Mezinárodní letiště v Karlových Varech vzdáleno pouhých 45 min.

Výhody nemovitosti

  • Výborně situovaná a zavedená průmyslová zóna.
  • Mezinárodní letiště v Karlových Varech vzdálené 45 min. autem.
  • Kvalifikovaná pracovní síla ze Sokolova a Karlových Varů.