Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 4 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

LOGPORT PRAGUE WEST

Mapa jinocany-1

Projekt je situován v Praze, nedaleko lokality Zličín – Stodůlky. Veřejnou dopravu bude zajišťovat hlavní město Praha. Stanice metra je ve Stodůlkách, vzdálených asi 2,5 km. Komerční zóna bude dobře viditelná z Pražského okruhu. Celková plocha činí 40 536 m2, s možností dělení jednotek od 500 m2 (Areál 1 - Logspace), a 800 m2 (Areál 2 - Logbox).

Parametr Hodnota
Lokalita Jinočany, Okružní
Velikost celkem 40.536 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Logport Prague West je multifunkční komerční zóna kombinující skladové a výrobní prostory, malé obchodní jednotky a maloobchod.

Využití

Projekt je unikátní v mnoha rovinách, včetně umístění u pražského městského okruhu. Vyniká také vysokými technickými standardy, které nabízí. Především je Logport Prague West bezesporu nejzelenější komerční zónou zaměřenou na průmyslové prostory v České republice. Pro provoz budov používáme dešťovou vodu spolu se střešními solárními panely pro napájení, zatímco zelené fasády pomohají ochlazovat okolí. Navazuje na tři samostatné cyklostezky spojující Prahu a Středočeský kraj. Zelený kopec se vzrostlými stromy bude opticky oddělovat komerční zónu od vilových čtvrtí Jinočan. Logport Prague West cílí na prestižní hodnocení BREEAM „Excellent“ v rámci mezinárodní certifikace udržitelnosti.

Výhody nemovitosti

  • 10m výška stropů
  • 5t/m2 zatížení
  • 12x24m rozpon sloupů