Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 5 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

CTPARK PRAGUE NORTH

Mapa Cam_4_V2 (1)

CTPark Prague North je multifunkční obchodní park situovaný poblíž Prahy, nacházející se na Exitu 9 dálnice D8 v České republice. Park se skládá ze tří univerzálních jednotek, které poskytují dynamické prostředí pro různé obchodní aktivity. Doprava formou shuttle busu zajistí pohodlnou dostupnost pro zaměstnance, zatímco zařízení showroomů zvyšuje atraktivitu pro budoucí nájemce. Komunitní ubytování a komunitní prostory Clubhaus dále obohacují nabídku parku.

Parametr Hodnota
Lokalita Praha - Úžice, Kozomín
Velikost celkem 76.624 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Stávající

Popis lokality

Nacházející se poblíž Prahy, CTPark Prague North disponuje vysokou dostupností pracovní síly, díky své blízkosti k městu. Díky umístění na Exitu 9 dálnice D8, poskytuje pohodlný přístup k hlavním dopravním trasám. Jeho strategické umístění ho činí ideálním centrem pro logistické a výrobní operace s jednoduchou konektivitou do Prahy a okolí.

Využití

Skladovací prostory k pronájmu v lokalitě Praha - sever vynikají přímým přístupem z obou stran dálnice D8 v žádané lokalitě Úžice u Prahy a mohou být využity pro logistiku, skladování i lehkou výrobu. Park byl projektován s důrazem na udržitelnost - prvky jako LED osvětlení, solární panely a dobíjecí stanice pro elektromobily jsou zde samožrejmostí.

Výhody nemovitosti

  • 9 km od Prahy
  • Strategické umístění pro distribuční aktivity a napojení s Německem
  • Výborné napojení z obou stran dálnice D8