Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 2 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

HOYA OSTRAVA

Mapa 2

Nabízíme vybudování kvalitních a dobře fungující hal a kancelářských prostor spolu s minimálními náklady na správu a provoz pro Vás. Logistické a administrativní centrum Ostrava - Svinov se nachází v blízkosti supermarketu TESCO, a obchodního centra Galerie.. Dalších významné prodejny v blízkém okolí jsou Mountfield, Lidl, Autosalon Škoda, VW. Jednotlivé skladové a administrativní plochy je možné postavit k pronájmu dle vašeho požadavku a to až do celkové pronajímatelné skladové plochy o rozloze cca 6.500 m2, umístěného na pozemku o celkové výměře 17.000 m2 .

Parametr Hodnota
Lokalita Ostrava - Svinov, Františka a Anny Ryšových
Velikost celkem 6.500 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Stávající

Popis lokality

Logistické a administrativní centrum Ostrava- Svinov je strategicky umístěno v širším centru města Ostravy, nedaleko od dálnice D1 a hlavní ulice 28.října.

Využití

V souladu s platným uzemním plánem je možně v této lokalitě vybudovat distribuční centrum, výdejní sklady nebo prostory pro průmyslovou výrobu. V logistické zóně je aktuálně postavena hala pro společnosti DHL a PPL. Díky tomu se zde nabízí unikátní příležitost spolupráce pro společnosti s internetovými obchody.

Výhody nemovitosti

  • Logistický areál Ostrava – Svinov nabízí výhodné umístění
  • Výborná dostupnost lokality pro nákladní i osobní doprav
  • V dosahu městské hromadné dopravy