Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 2 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

EQUS PARK STONAVA

Mapa EQUS ilustracni obrazek-01

EQUS Park Stonava je průmyslový areál o celkové rozloze 37 ha, který nabízí obrovský potenciál pro rozvoj vašeho podnikání. Areál má dostupnou plochu až 130 tisíc m² zastavěné plochy a je vedle průmyslové zóny díky změně územního plánu. S výhodnou polohou na východním okraji pozemku, disponuje funkční železniční vlečkou a možností napojení na státní železniční koridor v dosahu 6 km. Územní plán neomezuje výšku budov, což umožňuje flexibilitu při plánování a výstavbě. Areál je vybaven třemi ložisky methanu, které umožňují roční těžbu až 2 miliony m³.

Parametr Hodnota
Lokalita Stonava, 9.května
Velikost celkem 130.000 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

EQUS Park Stonava se nachází na strategickém místě s vynikající dostupností a širokým spektrem možností. S územím vhodným pro průmyslovou zónu a přítomností železniční vlečky nabízí areál ideální podmínky pro rozvoj průmyslových aktivit. Díky blízkosti železničního koridoru a územního plánu neomezujícího výšku budov je EQUS Park Stonava ideálním místem pro investice do průmyslového sektoru.

Využití

EQUS Park Stonava je ideálním místem pro průmyslové a logistické podnikání díky svým unikátním vlastnostem a strategické poloze. Projekt nabídne možnost rozšíření o dalších 4 ha, což zajišťuje dostatek prostoru pro růst a rozvoj vaší firmy. Díky certifikaci BREEAM na úrovni "very good" a typu "Built-to-Suit" (BTS) / "Built-to-Own" (BTO) máte možnost plně přizpůsobit prostor vašim individuálním potřebám. Aktuálně je areál v procesu demoličních prací, s plánovaným dokončením do poloviny 2024 a obdržením stavebního povolení do 12 měsíců.

Výhody nemovitosti

  • BREEAM Very Good
  • Možnost rožšíření o 4 ha
  • Built-to-Suit" (BTS) / "Built-to-Own