Publikováno 23. 8. 2010

TRANSKAM v Tulipán Parku Hostivice

Česká logistická společnost TRANSKAM obsadila poslední volnou jednotku v Tulipán parku v Hostivici na západě Prahy.
Logistické služby bude poskytovat svým zákazníkům ve skladu o velikosti téměř 6 000 m2. Na pronájmu posledních volných metrů se podílela naše poradenská firma Cushman & Wakefield.

Společnost TRANSKAM si pronajala skladovou jednotku v hale E, která splňuje nároky na vysoký počet hydraulických ramp. Čistá výška haly je 10,8 m a v kombinaci s výhodným rozponem sloupů umožnuje optimalizaci regálového systému. SEGRO, developerská společnost, v Tulipán parku nabídla nájemcům prostory, které reagují na jejich náročné technické požadavky. Také díky tomu je dnes Tulipán park plně obsazen.

Nastěhováním společnosti TRANSKAM dochází k dokončení současné fáze Tulipán parku Praha, která má celkovou pronajímatelnou plochu 71 tisíc čtverečních metrů. Expanzní plány společnosti SEGRO se budou rozkládat severně od již pronajatých ploch Tulipán Parku v okolí rychlostní komunikace R6 s přímým sjezdem do areálu. V konečném stádiu tak vzniknou nové lukrativní prostory zhruba na 50 hektarech průmyslových pozemků.

 Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole r4Ym3Ryh0