Publikováno 11. 11. 2015

Průmyslová plocha Kvasiny

Plocha průmyslové zóny v Kvasinách se za poslední rok téměř zdvojnásobila. Nyní zahrnuje 110 000 metrů čtverečních a své haly si zde zřizují především dodavatelé Škody Auto.

Příkladem je nový výrobní závod společnosti Magna E&I, který se rozjede do konce roku. Moderní halu o ploše 12 000 m2 postavila developerská společnost M. Preymesser. Tendr pro výběr průmyslové nemovitosti zajišťovala Magna E&I v úzké spolupráci se společností Cushman & Wakefield. „Výběr prostorů pro společnost Magna probíhal šest měsíců. Jedním z hlavních kritérií byla blízkost k závodům Škody Auto v Kvasinách. K výběru tohoto projektu přispěla určitě i jeho připravenost k okamžité realizaci,“ vysvětluje Jakub Kodr z Cushman & Wakefield „Celá průmyslová zóna v Kvasinách u Rychnova nad Kněžnou roste.

Příčinou jsou nové příležitosti pro dodavatele Škoda Auto a četné dotace státu a Královéhradeckého kraje směřující do posílení okolní infrastruktury, do rozšíření průmyslové zóny i do podpory občanské vybavenosti v této lokalitě,“ dodává Kodr.

Čtěte více v sekci Tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole j4u4Dac8Jx9