Publikováno 30. 10. 2013

Prodej průmyslového objektu Lindab

Špičková industriální budova pro lehkou výrobu s certifikátem BREEAM

Společnost Cushman & Wakefield radila společnostem Portland Trust, realitní developerské firmě z Prahy, a ARES Property Partners, přední mezinárodní společnosti zabývající se správou realitních fondů, při prodeji průmyslové haly F v Karlovarská Business Parku v Praze 6. Nemovitost získal soukromý český investor za zhruba 8,5 mil. eur při dosažení čisté míry výnosnosti 8,1 %.

Hala F je součástí souboru sedmi průmyslových hal s názvem Karlovarská Business Park. V budově probíhá lehká výroba a celková velikost včetně kanceláří je 11 450 m2. Budova je plně pronajata společnosti Lindab, přední mezinárodní výrobní podnik registrovaný na burze NASDAQ Nordic Exchange ve Stockholmu. Dlouhodobý pronájem je zajištěn garancí od mateřské společnosti .
Robert Neale, jednatel společnosti Portland Trust, prohlásil: „Jedná se o novou, prestižní stavbu a první průmyslovou budovu v Praze, která v roce 2012 získala certifikát BREEAM i ocenění České rady pro šetrné budovy. Je to poslední prodaná budova z 60 000 m2 velkého Karlovarská Business Parku. Budova je pronajata ještě na 12 let bonitnímu nájemci a pro nového majitele se určitě potvrdí jako velmi dobrá investice.“

„Tato transakce je dalším důkazem, že domácí kapitál je schopen realizovat i transakce institucionálního charakteru a je ochoten připlatit za prvotřídní produkty ve špičkových lokalitách,“ říká Ivo Suchomel z investičního týmu společnosti Cushman & Wakefield.

Více Tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole j0Wv6o5Lno9Ji