Publikováno 14. 5. 2012

Nový nájemce v Prologis Parku Úžice

Firma Horizont, český výrobce výstavních modulů, a drogistický řetězec Rosmann si pronajaly nové skladové plochy v průmyslovém parku Prologis Park Úžice. Horizont obsadil 7 tisíc metrů čtverečních, na kterých si zřídil výrobní a skladové prostory. V případě společnosti Rosmann se jedná o rozšíření stávajících prostor o dalších 1,5 tisíce metrů.

Pronájem ploch společnosti Horizont zprostředkovala poradenská společnost Cushman & Wakefield, která v transakci zastupovala majitele parku.

„Prologis Park Úžice nabízí momentálně bezkonkurenční cenu 2,5 eura/m2 měsíčně za pronájem skladových prostor a 8 euro/m2 v případě kanceláří. Park se nachází na výpadovce z Prahy po dálnici D8 směrem na Německo. Firmy, které jsou orientované na německý trh, tak mají možnost pronajmout si prostory ve strategické lokalitě za historicky nejvýhodnějších podmínek,“ říká Lukáš Šaling z průmyslového týmu Cushman & Wakefield, který na transakci pracoval.

Pro výběr úžického parku hrály hlavní roli dva faktory – poblíž parku se nachází centrála společnosti Horizont. Druhým argumentem byla atraktivní cenová nabídka. Firma se do nových prostor nastěhovala v průběhu dubna.

Developer parku, společnost Prologis, aktuálně nabízí také možnost krátkodobého pronájmu prostor a to s flexibilitou od 3 do 20 tisíc metrů čtverečních, případně výstavbu nových prostor na míru.
 Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole h7w2Pfz4Rx