Publikováno 28. 3. 2014

Brownfield v Letňanech čeká revitalizace

Revitalizace pozemku o rozloze 6,5 hektaru nedaleko letňanského výstaviště nastartovala. Soukromý investor zahájil výstavbu prvního objektu, který bude sloužit pro skladovací, kancelářské a maloobchodní účely. Lokalita se nachází 10 minut od stanice metra C. Jedná se o nevyužívané území uprostřed rychle rostoucí čtvrti, naproti budoucího parku bylo právě dokončeno 1 500 nových bytů.

„Jedná se o jediný projekt v Letňanech, který se momentálně staví a nabízí k pronájmu moderní malé jednotky. Cílem developera není postavit velké skladové haly. Architektura by měla připomínat spíše malé skladové jednotky s kancelářským prvkem a částečnou skleněnou fasádou. Letnany Business Park oživí celou lokalitu a vytvoří nová pracovní místa,““ říká Laurent Jechoux z průmyslového týmu Cushman & Wakefield, který prostory pronajímá.

Polovina projektu je v současné době pronajatá ke smíšenému užití. Své provozovny sem plánují umístit Avis Color, český prodejce barev, Safemed medical devices, německý výrobce zdravotnického materiálu, a AGC Automotive Replacement Glass Czech, nabízející služby v oblasti opravy autoskel.

Malé a střední podniky hledají flexibilitu, která jim umožní další růst. Ideálním řešením jsou víceúčelové prostory nabízející kanceláře, sklady a maloobchodní jednotky. To je hlavní důvod, který vedl investora k rozhodnutí revitalizovat toto území. Očekává zájem hlavně ze strany místních firem, které hledají moderní prostory za rozumnou cenu.

Projekt s názvem Letnany Business Park bude sestávat z celkem pěti objektů o celkové pronajímatelné ploše 26 tisíc metrů čtverečních. První budova, jejíž výstavba byla právě zahájena, bude mít velikost cca 2,8 tisíc metrů čtverečních. Otevření se plánuje na podzim letošního roku.

Více v sekce Tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole f6Gzl8Qnm3Tz3