Skrýt mapu

Sklady, haly Olomouc a okolí

Jmeno

X
adresa
  • Současná velikost parku:
  • Celková velikost parku:
  • Plánovaná výstavba:
  • K dispozici:
  • Velikost pozemku:
m2
filename_vizu Olomouc.jpg

Olomouc

Olomouc je situovaná 3 minuty od evropské silnice D3/E442, která spojuje dálnic D1. Železniční tratě jsou protkány rovnoměrně skrz celý Olomoucký kraj, úseky dálnic a dálnice se nachází v jižní části regionu.

Více...


filename_1.jpg

Hněvotín

Pozemky se nacházejí v průmyslové zóně Technologického Parku Olomouc na jihozápadním okraji Olomouce, vedle křižovatky rychlostní komunikace R46 (Brno - Olomouc) a R35 (Hradec Králové - Ostrava), přímo u sjezdu z rychlostní komunikace R46 (MÚK Hněvotín).

Více...


  • VGP Park Olomouc

  • Současná velikost parku: 43000 m2
  • Plánovaná výstavba: 168600 m2
filename_2015.jpg

Olomouc - Slavonín, Hněvotín

VGP Park Olomouc nabízí semiindustriální prostory v prvotřídní lokalitě v těsné blízkosti města Olomouc, na exitu 37 rychlostní komunikace R46, v blízkosti křižovatky rychlostních komunikací R46 a R35 ve směru na Brno, Ostravu a Hradec Králové. Nově vybudované prostory jsou vhodné pro výrobní, logistické a obchodní aktivity. V blízkosti se nachází veřejné mezinárodní letiště. Město Olomouc je z parku dostupné městskou hromadnou dopravou.

Více...


filename_1.jpg

Olomouc - Slavonín, Hněvotín

Technologický park Olomouc-Hněvotín představuje jedinečnou rozvojovou lokalitu v rámci Olomouckého kraje nacházející se v těsné blízkosti statutárního města Olomouce na EXITU 37 rychlostní komunikace R46 při jihozápadním okraji města Olomouce v bezprostřední blízkosti křižovatky rychlostních komunikací R46 a R35 ve směru na Brno, Ostravu a Hradec Králové. Park je tak komfortně dostupný pro nákladní, osobní i veřejnou automobilovou dopravu prezentovanou integrovaným dopravním systémem. 

Více...


last  prev  1   2   3    next  last

Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole u5h7Fte