Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 4 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

BM PARKS LITOVEL

Mapa 1

Areál leží přímo u sjezdu EXIT 248 dálnice D35, 15 km východně od Olomouce a ideálně mezi Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Areál je velmi dobře vybaven všemi sítěmi s možností dalšího rozvoje. Elektřina má kapacitu 7MW, plyn je na úrovni VTL, je zde možnost připojení železniční vlečkou a na pozemku se nachází velké zásoby kvalitní podzemní vody.

Parametr Hodnota
Lokalita Litovel, Nasobůrky
Velikost celkem 6.700 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

Areál je skvěle vybaven sítěmi, napojen na železnici a má velmi dobrou dostupnost hranic s Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Litovel byla vyhlášena v roce 2013 jako nejlepší město pro podnikání v Olomouckém kraji.

Využití

Nosnost podlah 8 - 12 t/m². Výška haly je 10 - 12 m. Hala disponuje 6 vjezdy + 4 rampami a vlečkou. Možnost dělení haly na 3 samostatné části. V rámci objektu je ostraha 24/7. V rámci projektu je na rok 2023 plánována dostavba druhé haly o celkové velikosti 6,650 m², která bude disponovat 4 rampami + 6 úrovňových vjezdů, s minimální výškou haly 10 m. Hala je připravena pro jeřábové dráhy (>40t). Možnost dostavby na zákaldě individuálních požadavků klienta.

Výhody nemovitosti

  • Možnost rozdělení haly na 3 samostatné části
  • 6 vjezdů + 4 rampy
  • Napojení na železniční vlečku