Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

LiNK/ VÁŽNÍ

Mapa a899e39bb0dc0d6cc04494f6a8477829

LiNK/ Vážní nabízí výjimečnou příležitost pro výrobní společnosti, které hledají ucelenou jednotku. Projekt poskytuje až 3800 m2 pro lehkou výrobu a kanceláře. Prostor pro Vás může být připraven jako řešení na klíč splňující Vaše specifické požadavky. Poskytujeme výstavbu do nájmu i do vlastnictví. Členění na výrobu a kanceláře je velmi flexibilní a může být upraveno. Celá budova může být také konvertována na čtyři malé obchodní jednotky po zhruba 650 m2.

Parametr Hodnota
Lokalita Hradec Králové,
Velikost celkem 3.800 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Ve výstavbě

Popis lokality

Plánovaný objekt zahrnuje 2000 m2 výrobního prostoru. Modulární konstrukce umožňuje doplnit na přání ještě druhé nadzemní podlaží pro výrobu. Kancelářské zázemí nabízí až tři patra po 600 m2.

Využití

Nový projekt LiNK/ Vážní je umístěn v průmyslové zóně Sever v místní části Hradec Králové – Pouchov. Navazuje na dokončený logistický terminál LiNK/ Hradec Králové, který je nyní plně obsazen. Park leží v dosahu 15 minut od dálnice D11 na páteřní panevropské komunikaci E67. Náchod na česko-polské hranici je vzdálen pouze 45 km.

Výhody nemovitosti

  • Členění na výrobu a kanceláře je velmi flexibilní a může být upraveno.
  • Celá budova může být také konvertována na čtyři malé obchodní jednotky po zhruba 650 m2.
  • Park má přímý vjezd z ulice Vážní, který je oddělen od stávajícího logistického areálu. V areálu bude dostatek míst na parkování.