Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 4 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

GARBE PARK ČESKÉ BUDĚJOVICE

Mapa garbe2

GARBE PARK ČESKÉ BUDĚJOVICE jsou moderní skladové a výrobní prostory se nacházejí v Boršově nad Vltavou, nedaleko Českých Budějovic. Areál nabízí ideální podmínky jak pro menší podniky, tak i pro nadnárodní společnosti, které potřebují rozsáhlé plochy v řádu desítek tisíc metrů čtverečních. Budovy jsou flexibilně dělitelné dle potřeb klientů a plní nejvyšší ekologické a udržitelnostní standardy. S důrazem na ekologii jsou vodní zdroje zde zcela recyklovatelné a energie je zajištěna pomocí solárních panelů. Celý projekt výstavby je navržen s ohledem na okolní krajinu, zachovávající její krásu a hodnotu.

Parametr Hodnota
Lokalita Boršov nad Vltavou,
Velikost celkem 231.000 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

GARBE Park České Budějovice díky svému strategickému umístění u mezinárodní silnice E 55 nabízí přímé napojení na mezinárodní dopravní síť (České Budějovice, Linec).

Využití

K dispozici jednotky od 1 500 m² až po 100 000 m² pod jednou střechou, s možností čisté výšky až 18m. Možnost dovýstavby budov pro jednoho nájemce nebo dokonce parku pro jednoho nájemce s vlastní příjezdovou branou.

Výhody nemovitosti

  • V bezprostřední blízkosti areálu se nachází letiště České Budějovice ve vzdálenosti 2 km.
  • V současné době je ve výstavbě nové spojení "Jižní Tangent" mezi Českými Budějovicemi a dálnicí D3 (předpokládané zahájení provozu v roce 2023).
  • Nachází se podél mezinárodní silnice E 55 s přímým napojením na mezinárodní dopravní síť.