Menu Uložené nabídky
Zobrazit všech 3 fotografií Zobrazit prezentaci (posouvejte doleva)

ARETE PARK VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Mapa ARETE vizualizace_ValMez_lowres

Lokalita ARETE Parku má významné postavení v mikroregionu, neboť je v přímé návaznosti na budovaný dálniční převaděč s jasnou viditelností parku z mezinárodní komunikace. Zároveň lokalita zajišťuje bezproblémové napojení na lokální MHD a místní komunikace. Nabízíme vysoký technický standard nových průmyslových prostor vhodných pro skladování, logistiku nebo výrobní aktivity.

Parametr Hodnota
Lokalita Valašské Meziříčí, Cukrovarská
Velikost celkem 10.000 m2
K dispozici Na vyžádání
Stav Plánovaný

Popis lokality

ARETE Park Valašské Meziříčí se nachází v jedinečné lokalitě spojující vynikající dostupnost dálniční sítě skrze nově vybudovaný propoj na dálnici D48 umožňující dopravu ve směru Brno - Ostrava - Polsko. Zásadní dopravní výhodou je i propoj do slovenské dopravní sítě. Zároveň je lokalita velice atraktivní dostupností pracovní síly a historickou orientací na lehký i těžký průmysl.

Využití

ARETE PARK Valašské Meziříčí poskytne celkem 20.450 m2 prémiových ploch pro lehkou výrobu, montáž a logistiku. Specifikace výrobních a skladovacích ploch splňuje nejnovější standardy jako jsou například LED osvětlení, 10,5 m skladovací výšku, vynikající tepelně izolační parametry, betonové venkovní povrchy apod.. Veškeré specifikace si kladou za cíl minimalizovat provozní náklady pro koncové uživatele parku. Samozřejmostí jsou pak ESFR sprinklery anebo možnost instalace solárních panelů na střeše objektu.

Výhody nemovitosti

  • Čistá výška objektu je 10,5 m
  • Objekt je vybaven LED osvětlením
  • Možnost dodatečné instalace solárních panelů