Popis objektu
Areál disponuje dvěma moderními halami třídy A o celkové pronajímatelné ploše přibližně 34 733 m², které lze pronajmout buď samostatně (menší jednotka 10 260 m², větší 24 473 m²), nebo jako celek. Haly jsou přizpůsobeny pro skladování, logistiku, distribuci, případně lehkou výrobu. Dále disponují standardními technickými vybaveními – včetně nakládacích ramp, přímých vjezdů, kvalitního osvětlení a systémů zajištění bezpečnosti provozu (detaily dostupné na vyžádání).
Parametry
Parametr | Hodnota |
---|---|
Lokalita | Hořovice |
Velikost celkem | 62.777 m2 |
Stav | Stávající |
Popis lokality
Panattoni Park D5 Hořovice leží u exitu 34 z dálnice D5 (směr Praha–Plzeň–Německo), přibližně půl cesty mezi Prahou a Plzní. Díky své poloze je snadno dostupný jak silniční dopravou, tak veřejnou dopravou – zastávka autobusu je v docházkové vzdálenosti
Využití
Panattoni D5 Hořovice Park nabízí perfektní řešení pro výrobu, skladování a logistické operace. V parku jsou k dispozici dvě budovy s celkovou rozlohou 34 733 m2. Menší prostor s rozlohou 10 260 m2, stejně jako větší budova s 24 473 m2, mohou být pronajaty jedinému nájemci nebo několika klientům, sdílením zařízení a vytvoření tzv. "multi-tenant" prostoru. Budovy jsou navrženy na základě požadavků a speciálních přání zákazníka. Účelem je splnit přání zákazníka a přizpůsobit dostupný prostor nejvyššímu modernímu standardu. Lokace parku je v dobře zavedené průmyslové zóně v sousedství existujících firem jako je Mubea, Muramato Manufacturing s r.o. a mnoho dalších.
Výhody nemovitosti
- Perfektní řešení pro výrobu, skladování a logistické operace
- Vynikající napojení k německým hranicím
- Dostupnost kvalifikované pracovní síly