Menu Uložené nabídky

fav C&W | Třetí úspešná spolupráce s Logport Development v tomto roce

31.05.2023 v 15:20 Img

CZ: Jsme rádi, že můžeme oznámit naši letošní třetí úspěšnou spolupráci s Logport Development v lokalitě Logport Prague West, na které se podílel kolega Petr Lipka. Jsme vděční za možnost spolupráce se společností Snowboardel CZ s.r.o., přední firmě specializující se na prodej vybavení pro boardové sporty v České republice. Snowboardel nabízí široký sortiment vybavení pro různé sporty, včetně snowboardingu, skateboardingu, paddleboardingu, windsurfingu, kiteboardingu a wingfoilingu.

Kromě samotných skladových prostor zde Snowboardel plánuje mít nový speciální bazén pro testování paddleboardů, čímž ještě více zvýší komfort svých zákazníků. Přejeme společnosti Snowboardel úspěšnou budoucnost v rámci multifunkční komerční zóny Logport Development Prague West, která je držitelem prestižního mezinárodního certifikátu udržitelnosti BREEAM s hodnocením Excellent.

Third successful collaboration this year with Logport DevelopmentENG: We are thrilled to announce our third successful collaboration this year with Logport Development at Logport Prague West, with the contribution of Petr Lipka. We are grateful for the opportunity to assist Snowboardel CZ s.r.o., a leading company specializing in the sale of board sports equipment in the Czech Republic. Snowboardel offers a wide range of equipment for various sports, including snowboarding, skateboarding, paddleboarding, windsurfing, kiteboarding, and wingfoiling.

In addition the warehouse space itself, Snowboardel plan to have here a new special pool for testing paddle boards, further enhancing their customer experience. We extend our best wishes to Snowboardel for a prosperous future within the multifunctional commercial zone of Logport Development Prague West, which holds the prestigious international sustainability certification BREEAM with an Excellent rating.