Publikováno 26. 2. 2010

C&W vyhlášena industriálním agentem roku 2008

Devátý ročník ocenění Podnikatelská nemovitost roku 2008 už tradičně pořádala agentura CzechInvest spolu se Sdružením pro zahraniční investice – AFI.
Slavnostní vyhlášení se konalo 19.11. v industriálním prostředí Centra pro moderní umění DOX v pražských Holešovicích, které samo vzniklo regenerací opuštěné tovární haly.
Letošní ročník přinesl kromě již tradičních kategorií jakými jsou Průmyslová zóna roku, Brownfield roku, Vědeckotechnická nemovitost roku, Průmyslový park roku či Manažer roku i novinku v podobě ocenění pro Industriálního agenta roku.

Ferdinand Hlobil a Jaroslav Kaizr převzali cenu za 1.místo v kategorii Industriální agent roku 2008.

http://www.youtube.com/user/czechinvest#p/u/0/qkUeEVi3CKI

Toto ocenění získal industriální tým společnosti Cushman & Wakefield, který vloni zprostředkoval nejvíce kvalitních a úspěšně dokončených nájemních a akvizičních transakcí s investory z oblasti zpracovatelského průmyslu, opravárenských center a center sdílených služeb nebo výzkumu a vývoje.Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole h3Qju6Ufm