Zastoupení nájemce

Zastupování nájemce je hlavní službou poskytovanou průmyslovým oddělením společnosti Cushman & Wakefield.
Podstatné zvýšení nabídky moderních skladovacích prostor způsobuje růst v množství možností, které jsou nájemcům k dispozici. Vybrat si ten nejlepší sklad je celkem problém, nemluvě o vyjednáváních ohledně co možná nejlepších obchodních podmínek. Klíčem k úspěšnému výběru moderních skladovacích prostor je spolupráce s profesionály. Díky jejich znalostem a zkušenostem se nájemci vyhnou mnoha nástrahám a proces pronájmu skladovacích prostor bude jednodušší a transparentnější.
V rámci služby zastupování nájemce vám odborníci ze společnosti Cushman & Wakefield poradí v následujících otázkách.

1.  Předběžná analýza nabídky

Na základě vašich cílů a hnacích sil vašeho podnikání vám náš tým poskytne dlouhý seznam možných lokalit, které budou v zásadě splňovat vaše požadavky ohledně umístění, nájemného, časového harmonogramu atd. Toto srovnání vám umožní, okamžitě se orientovat v množství různých možností v závislosti na sazbách nájemného. Pro ty, kteří hledají více než 10 000 m² skladovacích prostor v časovém horizontu 8 –10 měsíců, můžeme nabídnout projekty, které budou vybudovány na míru. To se připravuje na základě individuální objednávky v oblasti vybrané nájemcem.

2.  Žádost o návrh

Standardizovaná žádost o návrh je podstatným faktorem, který určuje rychlost analýzy nabídek. Zaměstnanci společnosti Cushman & Wakefield pro vás připraví individuální žádost o návrh, která bude podrobně popisovat vaše požadavky (technické specifikace, umístění, časový harmonogram, atd.). Tuto žádost o návrh zašlou developerům, kteří splňují vaše kritéria, a požádají je o individuální nabídku.

3.  Srovnávací diagram nabídek

Poté, co shromáždí všechny nabídky na nájem od pronajímatelů, profesionálové společnosti C & W tyto nabídky setřídí dle jejich atraktivity pro nájemce a jeho předběžných cílů. Aby bylo možné učinit srovnávání v tomto stádiu procesu nájmu co možná nejsnadnějším, je podstatné postavit nabídky na společnou platformu.

Zanalyzujeme za vás mimo jiné:
Technické specifikace nabízených budov
Hotovostní toky v rámci podmínek nájemného
Finanční pobídky nabízené pronajímateli (hotovostní příspěvek, období osvobozená od nájemného, další vylepšení budovy atd.)
Dostupnost vysoce kvalifikované pracovní síly
Umístění v přímém sousedství vašich spolupracujících firem či konkurentů
Jiné faktory důležité pro nájemce

4.  Vyjednávání o nájmu

Tým společnosti C&W vás bude zastupovat při jednáních s pronajímateli, při ověřování informací poskytnutých v nabídkách nájmu, jakož i při získání co možná nejlepších obchodních podmínek. Spolu se zúžením seznamu nabízejících C & W podrobněji projedná všechny otázky, které jsou pro nájemce rozhodující.

5.  Konečné doporučení

Na konci vyjednávacího procesu připravíme písemnou verzi konečného doporučení. Zvolili jsme dle našeho názoru nejlepší nabídku a předložíme objasnění našeho výběru, jakož i podrobný popis procesu vyjednávání. Takovýto dokument se obvykle předkládá představenstvu jako odůvodnění volby nájemce.

6.  Předběžná dohoda

Po dokončení procesu získání souhlasu je dalším krokem podepsání předběžné dohody s vybraným developerem. Předběžná dohoda obsahuje veškerá obchodní ujednání mezi nájemcem a developerem. Předběžná dohoda je základem pro to, aby pronajímatel připravil individuální nájemní smlouvu.

7.  Smlouva o budoucí nájemní smlouvě

Poté, co je podepsána smlouva o budoucí nájemní smlouvě, začne pronájemce připravovat průmyslovou jednotku k užívání. V tomto okamžiku vám bude C&W pomáhat při koordinaci technických týmů, při finalizaci projektu a sledování pokroku. C&W může také nalézt prozatímní nemovitost, jakožto řešení na dobu před dokončením jednotky.

8.  Nájemní smlouva

Jelikož nejsme právní firmou, společnost Cushman & Wakefield nenabízí nájemci právní poradenství. Ale přesto můžeme doporučit řadu kanceláří nebo právníků spolupracujících s nájemci, zajistit, aby jednání ohledně nájemní smlouvy probíhalo bez komplikací a podle pravidel obsažených v předběžné dohodě.

 


Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole tl1Vcv7Wj0