Publikováno 29. 3. 2012

Výstavba na míru pro Assa Abloy

Panattoni Europe, přední světový developer v oblasti průmyslových prostor, oznámil dokončení BTS projektu (build-to-suit / výstavba na míru) o rozloze 10 000 m2 pro společnost ASSA ABLOY v Týništi nad Orlicí v České republice.
Projekt je samostatně stojící výrobní závod umístěný v Týništi nad Orlicí, 20 km od centra Hradce Králové ve východních Čechách.
 
Nájemce ASSA ABLOY Rychnov, součást skupiny ASSA ABLOY se sídlem ve Švédsku, přední světový výrobce dveřních systémů, si pronajal 10 000 m2 průmyslových prostor v nově dokončené budově, která bude sloužit jako výrobní závod pro podporu strategie růstu automobilové tržní značky FACEA v rámci tržního segmentu automobilového průmyslu.

Celou transkaci komentuje Ing. Jaroslav Kaizr MSc. MRICS, partner ve společnosti Cushman and Wakefield:
„Naše společnost zastupovala ASSA ABLOY při akvizici nového výrobního závodu v lokalitě s velmi nízkou nabídkou. Společnost Panattoni nabídla řešení, které nejlépe odpovídalo technickým a finančním požadavkům ASSA ABLOY. Nové výrobní zařízení v Týništi nad Orlicí bylo postaveno do sedmi měsíců od podpisu budoucí nájemní smlouvy, a tedy ve lhůtě, na které se strany dohodly.“

Nový výrobní závod je součástí stávající průmyslové zóny v Týništi nad Orlicí. Týniště má v rámci regionu Hradec Králové/Pardubice výjimečnou polohu s přímou vzdáleností od Kvasin (továrna Škoda Auto vlastněná koncernem Volkswagen) cca 20 km a od Hradce Králové také cca 20 km.
Panattoni Europe již se skupinou ASSA ABLOY spolupracovala v Ostrově u Stříbra, kde si BESAM, další společnost, která patří do této skupiny, pronajímá 15 000 m2 prostor v areálu Panattoni D5 Logistics Park.
 
Assa Abloy Rychnov, s.r.o. / FACEA je přední výrobce uzamykacích systémů pro bezpečnost a kontrolu pro automobilový průmysl. Cílem obchodní značky FACEA je poskytování vysoce bezpečných a inovativních produktů za konkurenční ceny.Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole nq1Brm2