Publikováno 17. 12. 2012

V Segru Logistics Parku zahájena výstavba další fáze

Kühne & Nagel prodloužil pronájem průmyslových ploch v logistickém parku SEGRO Logistics Park Prague. Pronajatou plochu zároveň rozšířil na 17,500 tisíce metrů čtverečních. Další firma - Translogi téměř zdvojnásobila pronajatou plochu na 6 tisíc metrů čtverečních. Obě smlouvy vyjednal průmyslový tým Cushman & Wakefield, který v transakci zastupoval developera a správce projektu SEGRO.

Komerční úspěch parku vedl jeho developera k zahájení prací na další fázi projektu. Začíná výstavbou nové infrastruktury, která zahrnuje přístupovou cestu a některá další zlepšení.

„V současné době jsme zahájili práce na výstavbě infrastruktury pro novou část parku. Tyto práce by měly být dokončeny ve třetím čtvrtletí roku 2013. To zvýší atraktivitu parku pro předpronájmy. Potenciál parku v této první fázi je až 27 tisíc metrů čtverečních,“ říká David Plzák, development manager společnosti SEGRO.

Nová infrastruktura bude zahrnovat i nový sjezd z rychlostní komunikace R6 směrem na Karlovy Vary. Park tak bude mít vynikající napojení na dvě dálniční sítě – kromě stávajícího sjezdu na pražský obchvat R1 získá ještě napojení na exit 1 z rychlostní komunikace R6.

„Segro Logistics Park Praha patří k nejúspěšnějším a nejvytíženějším logistickým lokalitám v České republice. Kromě vynikajícího napojení na dálniční síť nabízí blízkost pražského letiště a možnost budoucí expanze parku. Vybírají si ho především společnosti, které preferují spojení vedení společnosti a obchodního zastoupení se skladem. Další skupinou jsou společnosti zabývající se příměstskou logistikou,“ říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield.

Více Tiskové zprávy sekce

VýstavbaNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole u8Fnd8Arj3Us