Publikováno 19. 10. 2012

Toyota Tsusho Europe S.A. považuje Jirny za strategické

Logistická divize společnosti Toyota Tsusho Europe S.A. si pronajala téměř 8 tisíc metrů čtverečních v Prologis Parku Praha-Jirny. Zajišťuje odsud logistické operace pro firmy z oblasti automobilové výroby i dalších oborů. S vyjednáváním podmínek nájmu napomáhal průmyslový tým společnosti Cushman & Wakefield.

Jedná se o jedinou průmyslovou nemovitost, kterou si Toyota Tsusho Europe S.A. v České republice pronajímá. Na rozdíl od výrobních hal, které si nechala postavit na míru a drží je ve svém vlastnictví.

“Pro společnosti, které plánují dlouhodobě, je kombinace vlastní nemovitosti a pronajímaných prostor strategickým řešením. Pronájem poskytuje větší flexibilitu a neváže vlastní kapitál. Toho si v dnešní době firmy obzvláště cení,” říká Christopher LaRue z průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

“Toyota Tsusho pociťuje silnou poptávku od svých stávajících zákazníků. Rozhodla se proto prodloužit nájemní smlouvu o pět let. Znamená to stabilitu jak pro Toyotu Tsusho, tak pro její zákazníky,” říká Christopher LaRue a dodává: „Jirny mají strategickou polohu mezi centrálou v Praze a servisním střediskem v Kolíně, které zajišťuje služby s finální destinací v TPCA. Park se nachází na hlavní trase a zároveň v místě s dostatkem kvalifikované pracovní síly.”

Prologis Park Praha-Jirny má celkovou rozlohu přes 220 tisíc metrů čtverečních a je plně pronajat. K dalším významným nájemcům patří například DHL, LGI nebo Globus.
 

Čtěte více v sekci Tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole f0Vfe0Uaq