Publikováno 16. 10. 2013

Průmyslový tým C&W pomohl IKEA s pronájmem skladu v Horních Počernicích

Skladové prostory doplněné o kancelářské zázemí o celkové ploše přes 4,5 tisíce metrů čtverečních si pronajala IKEA ve VGP Parku v Horních Počernicích. IKEA bude odsud zásobovat především prodejnu na Černém Mostě, která po svém rozšíření zaznamenala nárůst tržeb. Průmyslový tým Cushman & Wakefield pomohl společnosti IKEA při hledání vhodného prostoru zorganizovat developerský tendr.

„Jsme velice rádi, že jsme mohli společnosti IKEA pomáhat při hledání nemovitostního řešení skladových potřeb na východě Prahy. Čas a technické řešení byly v tomto případě klíčovými kritérii výběru, jednotka ve VGP Parku Horní Počernice nejlépe vyhověla požadavkům,” uvádí Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield.

„Jsme potěšeni, že můžeme mezi naše nájemníky parku v Horních Počernicích opět přivítat společnost IKEA Česká republika. Díky velmi dobře fungující hromadné dopravě, dostupnosti centra města, napojení na hlavní dopravní tahy a možnosti rozšiřování nájemních prostor v rámci VGP parku je tento park vhodný nejen pro logistické účely, ale také pro velkoobchod a maloobchod. Věříme, že společnost IKEA bude v našem parku spokojena, a těšíme se na další spolupráci“, říká Tomas Van Geet, vedoucí komerčního oddělení společnosti VGP.

Celková plocha VGP Parku v Horních Počernicích činí zhruba 329 tisíc metrů čtverečních. Mezi jeho další nájemce patří například Datart, MD Logistika, Mall.cz, PNS, Wavin, Skanska, a další.

sklad IKEANová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole z8Kvg8Nkh1Pi5