Publikováno 17. 12. 2012

Průmyslový park v Mladé Boleslavi

Australský developer Goodman vyhrál se svým průmyslovým parkem Goodman Mladá Boleslav Logistics Center cenu „Nejlepší průmyslový development v České republice 2012“. Soutěž každoročně vyhlašuje časopis Construction & Investment Journal, který se dlouhodobě věnuje realitnímu oboru ve střední Evropě.
Ceny jsou vyhlášeny na základě hlasování čtenářů a posouzení odborné poroty. V České republice proběhla soutěž již po dvanácté.

Logistický park o celkové ploše 22 tisíc metrů čtverečních byl dokončen v srpnu 2012. Postaven byl na míru společnosti SAS Automotive. V roce 2012 se jednalo o jednu z největších nájemních transakcí na trhu průmyslových nemovitostí. Park nabízí nejmodernější technologie a odpovídá nejnáročnějším evropským standardům.

”Je to poprvé, co společnost Goodman vyhrála v České republice toto prestižní ocenění. Velmi si ceníme názoru lidí, kteří se v oboru pohybují řadu let a mají zkušenosti z domácího i mezinárodního realitního trhu. Poděkování směřuje také k celému týmu, který se na realizaci parku v Mladé Boleslavi podílel,” říká Jakub Pelikán, oblastní ředitel Goodman Česká republika a Slovensko.

”Ocenění zároveň vnímáme jako závazek pro naše další developerské aktivity na středoevropském trhu,” dodává Jakub Pelikán.

Pronájem parku zajistil průmyslový tým společnosti Cushman & Wakefield.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole i1Ht3p9Der1