Publikováno 16. 8. 2012

Prologis Park Ostrava plně obsazen

Do průmyslového parku Prologis park Ostrava přichází nový nájemce – společnost AT Computers. Po předchozím nájemci (společnosti Brose CZ) obsazuje veškeré volné prostory. Jedná se o zhruba 13 600 metrů čtverečních skladových ploch. Park tak zůstává plně vytížen. Transakci zprostředkoval průmyslový tým společnosti Cushman & Wakefield.

„Jde o druhý velký pronájem na Ostravsku v krátkém sledu za sebou. Přitom nabídka prostor o takové velikosti je v tomto regionu omezená. AT Computers přišli se svou poptávkou právě ve chvíli, kdy se prostory uvolnily a díky tomu se mohli okamžitě nastěhovat. Kdyby se jejich požadavky neshodovaly například s technickým standardem, museli by čekat na stavbu nové haly několik měsíců,“ říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmů v týmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield v České republice.

„Od začátku roku se v regionu pronajalo skoro 30 tisíc metrů čtverečních, pronájem společnosti AT Computers v Prologis parku Ostrava představuje tedy téměř polovinu této plochy,“ dodává Kaizr.

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti informačních technologií na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 9,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz. Ze svých skladových prostor v Prologis parku Ostrava bude dodávat zařízení pro informační a komunikační technologie, spotřební elektroniku a výrobky mobilních technologií.

Prologis park Ostrava má celkovou rozlohu přes 65 tisíc metrů čtverečních. K dalším významným nájemcům parku patří například firmy Geis, Pemic, Maurice Ward, In Time, Richter+Frenzel a B2B.  Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole h9An9y7Hpf8