Publikováno 14. 2. 2012

Nová výstavba ve VGP Parku Horní Počernice

Společnost quick-mix, k.s. bude jedním z prvních nájemců další etapy VGP Parku Horní Počernice.
Ve spolupráci s Cushman & Wakefield uzavřela smlouvu o pronájmu na více než 870 metrů čtverečních průmyslových a administrativních ploch. VGP Park Horní Počernice je jedním z mála projektů, ve kterých byla zahájena nová výstavba bez předem známých nájemců.

Stěhování firmy quick-mix do nových prostor je naplánováno na začátek března 2012.

„Jedná se o dobrý signál pro trh. V posledním roce či dvou se průmyslové prostory na spekulativní bázi téměř nestaví. Společnost VGP se rozhodla spekulativně postavit standardní skladové jednotky, které lze dle požadavků nájemců rozdělit do malých obchodních jednotek. Poptávka po malých skladových prostorách evropského standardu v Praze nadále trvá a developer VGP je jediný, kdo dnes tyto prostory na východě Prahy nabízí,” říká Laurent Jechoux z průmyslového týmu C&W, který se na transakci podílel.

Společnost quick-mix je součástí mezinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG. Firma vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii, termální izolaci a materiály s přísadou Trassu. Do Horních Počernic stěhuje své skladové kapacity pro zásobování českého trhu.

VGP Park Horní Počernice leží v těsné blízkosti rychlostní komunikace R10 ve směru Praha - Mladá Boleslav - Liberec a patří mezi největší industriální parky na území České republiky. Jeho výstavba byla zahájena na jaře roku 2006 a po několika dalších akvizicích se stávající plocha rozrostla na více než milion metrů čtverečních, se zastavěnou plochou asi 380 000 m2. Park je dnes plně pronajat a sídlí zde například Coca-Cola, DATART INTERNATIONAL, IKEA Česká republika, Kofola nebo TNT Post ČR.
Celková rozloha přistavěné plochy bude 11,5 tisíce metrů čtverečních.

C&W v transakci zastupovali majitele parku – společnost VGP.

Čtěte více tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole pg9Hsa0O