Publikováno 29. 9. 2010

Mitsui-Soko prodlužuje pronájem v Lovosicích

Japonská logistická společnost Mitsui-Soko obnovila pronájem v Lovosicích a nově si pronajala přes 3 600 metrů čtverečních v logistickém parku v Lovosicích (Logistic Park Lovosice). Mitsui-Soko poskytuje logistické služby především japonským firmám z oblasti automobilového a elektro průmyslu. Transakci zprostředkovala naše poradenská společnost Cushman & Wakefield.

Společnost Mitsui-Soko sídlí v prostorách lovosického logistického parku již od roku 2007. V letošním roce jí nájemní smlouva končila. „Firma se musela rozhodnout, zda ve stávajících prostorách zůstane, nebo bude hledat jiné možnosti. Zároveň chtěla využít dnešní výhodné situace na trhu průmyslových prostor a vyjednat si co nejlepší podmínky,“ říká paní Mayumi Yokozeki, která na trasakci pracovala.

„Z rozhodnutí centrály musela česká pobočka částečně zredukovat plochu, kterou si doposud pronajímala. Původně se nájemce snažil o nových podmínkách pronájmu vyjednávat sám, ale protože nedosáhl očekávaného výsledku, rozhodl se pro spolupráci s realitním poradcem. Kromě zmenšení pronajaté plochy se nám podařilo vyjednat i takové podmínky, které odpovídají dlouhodobé spolupráci,“ vysvětluje Mayumi Yokozeki.

Logistic Park Lovosice má celkovou pronajímatelnou plochu asi 17 tisíc metrů čtverečních. Jeho dalším významným nájemcem je společnost NCH Corporation, která se zabývá výrobou a distribucí čistících prostředků. Developerem parku je stejnojmenná společnost Logistic Park Lovosice.Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole v5Nr9Stw1Vw6