Publikováno 30. 1. 2013

Logista Hellmann zřizuje své sklady v České republice

Téměř 20 tisíc metrů čtverečních si na Plzeňsku pronajala světová logistická společnost Hellmann. Činnost zde zahájí v březnu letošního roku. Vhodné prostory vyhledali odborníci z mezinárodního průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

„Velikostí pronajaté plochy se jedná o významnou transakci a příchod velkého světového hráče v oblasti logistiky. Zároveň jde o největší pronájem logistických ploch v loňském roce,“ uvádí Laurent Jechoux, který na transakci pracoval.

„Hellmann poptával plochy v plzeňském regionu především kvůli blízkosti a dobrému spojení s Německem. Začali jsme tedy vybírat nejvhodnější lokality. Nejlépe z nich vyšel CTPark Bor a to hlavně díky tomu, že nabízel dostatečně velké plochy v požadovaném termínu. Termín pro nastěhování byl poměrně krátký a nebylo možné čekat na výstavbu nové haly,“ dodává Jechoux.

„Děkujeme týmu Cushman & Wakefield za jejich práci na projektu. Velmi nás těší, že tak prestižní společnost jako Hellmann si vybrala CTPark Bor za svou hlavní logistickou základnu pro poskytování služeb svým německým klientům,“ říká Paul Deverell, obchodní ředitel CTP.

Hellmann je rodinná firma s kořeny v Německu, založena byla v roce 1871. Ve více jak 150 zemích světa zaměstnává přes 10 tisíc lidí a řadí se k lídrům ve svém oboru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtěte více v sekci tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole y9Bly9Zhx2Td0