Publikováno 27. 7. 2011

Liebherr-Stavební stroje CZ otvírá v Užicích

Dne 20. října se otevřelo v obchodně - logistické zóně Úžice u Prahy nové prodejně-servisní centrum společnosti Liebherr. Nový areál se rozkládá na ploše o velikosti téměř 13.000 m2.
Jedná se o další pobočku společnosti v ČR s kompletně vybavenou dílnou a administrativní budovou. Při vyhledání vhodného pozemku pro výstavbu tohoto centra asistoval průmyslový tým společnosti Cushman & Wakefield, který rovněž napomáhal s vyjednáním obchodních podmínek a smluv.

“Cílem kupujícího bylo minimalizovat rizika spojená s pořízením pozemku. Toho dosáhl tím, že pozemek zakoupil až po splnění předem daných podmínek – jednou z nich bylo například získání územního rozhodnutí pro svůj projekt,” říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch v C&W.
“S transakcemi s průmyslovými pozemky máme dlouholeté zkušenosti a vždy dbáme na to, aby byla rizika pro obě strany obchodu minimální.”

Logistická zóna Úžice u Prahy se nachází u exitu 9 dálnice D8. Její počátky spadají do roku 2006, kdy zde Tesco uskutečnilo akvizici pozemků o rozloze přibližně 30 ha za účelem výstavby svého distribučního centra. V dalších letech vstoupily do oblasti další renomované společnosti a zahájily výstavbu administrativních a skladových prostor: ProLogis - developer distribučních, průmyslových a logistických objektů, investiční a developerská společnost AFI Europe, dále HM Studio, přední český prodejce hraček, a Eurofrost, provozovatel mrazíren a skladů mraženého a chlazeného zboží. Současná velikost úžické zóny přesahuje 90 ha a v následujících letech se očekává další rozvoj této lokality.

Čtěte více v sekci Tiskové zprávy

Slavnostní otevření
Slavnostní otevření Liebherr - Stavební stroje CZ s.r.o.

 Zleva: 
Valdemar Matuška, obchodní ředitel společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.
Patricia Wagishauser, členka rodiny Liebherr
Dr. h. c. Dipl.- Ing. (ETH) Willi Liebherr, majitel společnosti Liebherr
Jan Liebherr, člen rodiny Liebherr
Ing. Otto Singer, jednatel společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.
Jaroslav Moravec, provozní ředitel společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.
 
 


Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole y0Dys7Qdd9Js4