Publikováno 1. 7. 2011

Kühne + Nagel podepsal nájemní smlouvu v Tulipan Parku

Logistická společnost Kühne + Nagel, spol. s r.o. prodloužila nájem průmyslových ploch v Tulipan Parku Praha v Hostivici u Prahy. Společnost si pronajala zhruba 9 100 metrů čtverečních skladových ploch a dalších cca 700 m2 kanceláří na dalších nejméně 5 let.
Kühne + Nagel, spol. s r.o. má v Tulipán parku svoji centrálu Logistických operací pro Českou republiku, z tohoto skladu však poskytuje služby svým klientům v celém středoevropském regionu.

Jedná se o největší transakci na průmyslovém nemovitostním trhu na západě Prahy od začátku roku 2009. Prodloužení smlouvy potvrzuje, nakolik je západ Prahy strategickou polohou pro logistické společnosti.

Transakci zprostředkoval průmyslový tým Cushman & Wakefield, který zastupoval majitele parku, britskou developerskou společnost SEGRO.

„Na Tulipan Parku si nejvice ceníme možnosti našeho strategického růstu v rámci stejné lokality, proto jsme se rozhodli zůstat ve stávajících prostorách,“ říká František Pazdera, Logistic manager společnosti Kuehne + Nagel, spol. s r.o. .

„Tulipan Park Praha těží ze svého umístění a výborného dopravního napojení. Park je plně pronajatý a registrujeme zájem i ze strany dalších potenciálních nájemců. V současné době připravujeme rozšíření parku, které nabídně až 28 000 m2 nových skladových prostor,“ říká Katarína Bogthálová, Letting and Property Manager ze společnosti SEGRO.

„Nepronajatost v této části Prahy je vyšší než celorepublikový průměr. Plnou pronajatost Tulipán Parku proto považujeme za důkaz jeho výborné lokality, funkčnosti a flexibility,“ říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch v C&W.

Tulipán Park Praha má ve své současné podobě celkovou pronajímatelnou plochu 71 tisíc čtverečních metrů. Společnost SEGRO plánuje další rozšiřování směrem na sever od stávajících ploch a to v okolí rychlostní komunikace R6 s přímým sjezdem do areálu. V konečném stádiu vzniknou nové prostory zhruba na 50 hektarech průmyslových pozemků.

Čtěte více v sekci Tiskové zprávy

 Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole gh6Xgj