Publikováno 18. 10. 2013

HP Pelzer konsoliduje své prostory v Ostravě

Společnost HP Pelzer, světový výrobce komponentů v automobilovém průmyslu, konsoliduje své výrobní a skladové kapacity v Ostravě a zvětší tak plochu v CTParku Ostrava o téměř 6 tisíc metrů čtverečních na celkových více jak 12 tisíc metrů. Z Ostravy zásobuje zejména automobilky Hyundai a KIA. Nájemní podmínky v původní i nové hale pomohl vyjednat průmyslový tým Cushman & Wakefield.

“Výstavba nové průmyslové haly na Ostravsku je samo o sobě pozitivní zprávou pro ekonomiku celého regionu. Projekt společnosti HP Pelzer měl za cíl realizovat provozní úspory pomocí konsolidace průmyslových ploch, což zvýší její konkurenceschopnost. Tyto provozní úspory jsme dokázali podpořit úsporami vyjednanými v nájemní smlouvě,” říká Jaroslav Kaizr, vedoucí oddělení pronájmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield.

CTPark Ostrava má celkovou plochu cca 190,000 m2 s možností rozšíření o další haly. K jeho dalším nájemcům patří společnosti ITT, Grupo Antolin, Brembo, ABB a další.

HP PELZER

HP PELZERNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole s0Eix6Nli