Publikováno 20. 6. 2013

GEMO DEVELOPMENT zahajuje novou výstavbu v Technologickém parku Olomouc

Výstavba nových průmyslových ploch bude spuštěna v průběhu léta v Technologickém parku Olomouc. Půjde o halu o velikosti zhruba 10 tisíc metrů čtverečních. Jedná se o první ze tří připravovaných nájemních objektů, které nabídnou klientům až 52 000 m2 ploch.

Objekty byly navrženy s důrazem na maximální flexibilitu a efektivnost tak, aby mohly být upraveny a dovybaveny dle požadavků jednotlivých nájemců. V nabídce jsou nájemní jednotky již od 1 000 m2.

Technologický park Olomouc je výjimečný svoji lokalitou. Majetkově ucelená plocha o rozloze 95 ha se nachází na jihozápadním okraji krajského města Olomouce vedle křižovatky rychlostní komunikací R46 a R35 ve směru na Brno, Ostravu a Hradec Králové. Území je koncepčně rozděleno do tří samostatných etap.
“V České republice dnes existuje jen velmi málo průmyslových zón této velikosti připravených k okamžité výstavbě. Vzhledem k pozitivnímu vývoji poptávky na trhu, očekáváme rostoucí zájem o průmyslové prostory v této lokalitě,” říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch ve společnosti Cushman & Wakefield.

“Po vydání stavebního povolení zahajujeme během letošního července realizaci výstavby první nájemní budovy v areálu. Volné průmyslové prostory v našem parku tak mohou být zájemcům k dispozici již na konci tohoto roku. Požadované prostory budou na míru přizpůsobeny potřebám jednotlivých nájemců. Jsme připraveni rovněž nabídnout prodej pozemku, či výstavbu objektu do osobního vlastnictví,” říká Ing. Bohumil Mach, ředitel společnosti GEMO Development.

“Dá se očekávat, že park přitáhne firmy s širokým spektrem zaměření. Může být zajímavým řešením nejen pro výrobní a logistické společnosti, ale také výzkumná a vývojová střediska. V současné době neexistují volné moderní průmyslové prostory v Olomouci. Park tedy představuje ideální řešením pro vyplnění díry na trhu a zároveň se stane investičním impulsem pro firmy, které vytvoří nové pracovní místa v tomto kraji,” dodává Jaroslav Kaizr.

V rámci I. etapy parku je k dispozici kromě připravovaných nájemních hal dále 300 000 m2 plně zainvestovaných pozemků. Zde mohou být pro klienty realizovány záměry built-to-own i built-to-suit. K dispozici jsou pozemky o velikosti od 5 000 m2.

V areálu Technologického parku Olomouc byly dosud dokončeny záměry společností VOLVO Truck Czech s.r.o., Jugenheinrich (ČR), s.r.o., EverLift spol. s r.o. a GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. Další rozvoj lokality bude zajištěn.

 

 

 

 

 

 

 Více tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole x3Ge8Pkl6Bj