Publikováno 1. 10. 2013

Domo Service se vrací do Segro Logistics Park Prague

Domo Service, dovozce a prodejce domácích potřeb světových značek Leifheit, Curver, Keter, Heidrun a dalších, se po čtyřech letech vrací zpět do areálu Segro Logistics Park Prague (dříve Tulipan Park Praha). Skladové a kancelářské prostory o ploše téměř 7,5 tisíce metrů čtverečních si firma pronajala od průmyslového developera SEGRO. DomoService bude ze západní části Prahy zásobovat Českou i Slovenskou republiku.

Nájemce přivedla poradenská společnost Cushman & Wakefield, která zastupovala developera a vlastníka projektu, britskou společnost SEGRO.

“Předností hostivického parku SegroLogistics Park Prague je kombinace bezprostřední blízkosti města Prahy i mezinárodního letiště a současně výborná dopravní obslužnost nákladní dopravou. Park je dlouhodobě plně pronajatý. Vzhledem k přetrvávajícímu zájmu nových klientů připravuje SEGRO další výstavbu na rok 2014,” říká Ferdinand Hlobil, vedoucí středoevropského průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

“Letos jsme zahájili výstavbu nové infrastruktury s cílem zvýšit standard stávajícím nájemcům a umožnit další expanzi parku. V současné době dokončujeme nový sjezd z rychlostní komunikace R6 směrem na Karlovy Vary a první halu nové etapy výstavby našeho parku,” vysvětluje David Plzák, development manager společnosti SEGRO.Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole p9Uh5m4Ktq8Ea0