Publikováno 11. 11. 2013

Distributor výpočetní techniky si pronajímá přes 50 tisíc metrů v Boru u Tachova

TechData Distribution,distributor výpočetní a komunikační techniky, obsadil v CTParku Bor přes 52 tisíc metrů čtverečních logistických ploch. Firma zde zřizuje distribuční centrum pro středoevropské země včetně Německa a Rakouska. Transakci zprostředkoval průmyslový tým společnosti Cushman & Wakefield.

“Jedná se o největší pronájem průmyslových ploch v letošním roce. Na trhu vládne optimismus, řada firem expanduje a rozšiřuje své provozy. Zároveň přicházejí nové logistické i výrobní firmy a to hlavně z Německa. Je zřejmé, že lehká výroba i logistika se vymanila z období stagnace,” říká Ferdinand Hlobil, vedoucí středoevropského průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

“Česká republika láká svým rostoucím spotřebitelským trhem, výrazně nižšími náklady ve srovnání se západní Evropou a vynikajícím umístěním vedle rostoucích německy mluvících trhů. V případě CTParku Bor jde navíc o strategické místo s vynikající dostupností,” dodává Hlobil.

TechData Distribution je příkladem expandující firmy. Od roku 2005 měla v CTParku Bor pronajatou logistickou halu o rozloze téměř 36 tisíc metrů čtverečních. Letos se rozhodla pro expanzi a halu nechala rozšířit o dalších více jak 16 tisíc metrů.

„Rozšířením prostor v borském parku potvrzuje společnost TechData, nakolik je tato lokalita strategická k obsloužení několika klíčových trhů. Zároveň posiluje vztahy mezi oběma partnery - nájemcem a vlastníkem parku,“ říká Steven Watt, vedoucí evropského průmyslového týmu v Cushman & Wakefield.


Více tiskové zprávyNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole u8Dya3Jvu