Publikováno 30. 7. 2012

CTPark Ostrava domovem pro servisní středisko ABB

Nová hala v průmyslovém parku CTPark Ostrava získala významného nájemce. Je jím společnost ABB s.r.o. Na ploše téměř 8 tisíc metrů čtverečních otevřela první centrální servisní středisko pro servis elektrických motorů a robotů v Evropě. Celková výše investice dosáhla 100 milionů korun. Transakci zprostředkoval průmyslový tým společnosti Cushman & Wakefield v úzké spolupráci s týmem společnosti ABB s.r.o.

Hannu Kasi, generální ředitel společnosti ABB s.r.o., uvedl: „Ostravské servisní středisko je jediné tohoto typu v Evropě a svým významem zasahuje i do ostatních kontinentů. Vytváří se zde standardy i nástroje, které jsou následně používány v dalších certifikovaných závodech ABB po celém světě.“

Nová hala byla postavena společnosti ABB na míru. Majitelem parku je společnosti CTP Invest. C&W zastupovali v jednáních nájemce.

„Poptávka po prostorách v Ostravě je v posledních letech stabilní, i když na poměrně nízké úrovni. Koncem loňského roku se pronajaly téměř všechny zbývající volné plochy. To povzbudilo majitele parku k tomu, aby během stavby haly pro ABB postavil ještě další prostory, aniž by do nich měl předem sjednané nájemce,“ říká Jaroslav Kaizr, vedoucí týmu v Cushman & Wakefield.

„Přesto je nabídka volných ploch k okamžitému nastěhování na Ostravsku pořád hodně omezená. Zájemci o pronájem by měli počítat s tím, že haly se budou stavět převážně na míru. Doporučujeme proto zahájit proces hledání nových prostor s dostatečným předstihem,“ dodává Kaizr.

CTPark Ostrava má celkovou rozlohu 127 tisíc metrů čtverečních, z čehož volných zůstává momentálně necelých 8 tisíc metrů. K dalším nájemcům parku patří například firmy ITT, Grupo Antolin nebo HP Pelzer.

Video reportáž ke shlédnutí na:
http://www.youtube.com/watch?v=JBgS4FWz1Yk&feature=player_embedded
http://www.abb.cz/cawp/seitp202/77c7e487e75a4a1ec1257a28003470a6.aspx Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole g6c1Auk1