Publikováno 2. 2. 2011

Craiss se stěhuje do Zličín Business Centra

Německá dopravní společnost Craiss je novým nájemcem v parku Zličín Business Centre. Společnost si zde pronajala 500 m2 skladových a 400 mkancelářských ploch. Nájemce do parku přivedla společnost Cushman & Wakefield, která zastupovala developera Amesbury.

„Craiss hledal vhodné prostory pro zřízení sídla společnosti. Měl zájem především o oblast Praha západ z důvodu dopravního spojení do Německa. Zličín Business Centre splňoval očekávání z hlediska dobré lokality,  výborné viditelnosti z hlavního tahu i kvality prostor. Nový nájemce vybíral z několika variant a pro Zličín Business Centre se rozhodl poměrně rychle,“ říká Christopher LaRue z průmyslového týmu Cushman & Wakefield, který na transakci pracoval.

Firma Craiss zahájí činnost v pronajatých prostorách od 1. února 2011. K dalším nájemcům patří například xxxLutz, Profimed, Nippon Express, CS Cargo a další.

„V posledních několika kvartálech sledujeme oživení trhu s moderními průmyslovými nemovitostmi. Kromě poptávek stávajících nájemců přichází i nové poptávky, které postupně existující moderní prostory zaplňují. Podíl nepronajatých prostor klesl v České republice ke konci loňského roku  na 10,6 procenta. V polovině roku 2009 bylo přitom volných ještě 16,8 procenta existujících ploch,“ říká Jaroslav Kaizr, vedoucí týmu pronájmu průmyslových ploch v C&W.

Celková rozloha projektu Zličín Business Centre je 34 tisíc metrů čtverečních moderních průmyslových ploch, volných zatím zůstává 5,5 tisíce.
 

Více tiskové zprávy C&WNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole q5Jg5Ufd9R