Publikováno 24. 6. 2013

Český výrobce krmiva pro zvířata Brit-Vafo zřizuje centrální sklad v Rudné

Český výrobce krmiva pro zvířata Brit-Vafo zřizuje centrální sklad pro Českou republiku. V logistickém parku Business Park Rudná si pronajal skladový areál s kancelářským zázemím o celkové velikosti 12 tisíc metrů čtverečních. Provoz na ploše o velikosti 8 tisíc metrů čtverečních spouští od června letošního roku. V budoucnu plochu rozšíří o další 4 tisíce metrů.
Vhodné prostory vyhledal průmyslový tým poradenské společnosti Cushman & Wakefield.

“Jedná se o velkou transakci, která významně ovlivní podíl volných ploch k pronájmu na Praze – západ. Tento trh je dlouhodobě zdravý a nabídka se zde setkává s poptávkou. Podíl volných ploch se dlouho pohyboval nad deseti procenty, nyní klesá pod tuto hranici. To může developery motivovat k nové výstavbě,” uvádí Laurent Jechoux z průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

Areál v Rudné bude sloužit jako centrální sklad pro tři výrobní provozy firmy Brit-Vafo na území České republiky. “Jednotka byla nějakou dobu prázdná. Podařilo se nám vyjednat cenu za pronájem, která je přijatelná pro obě strany,” říká Laurent Jechoux.

Ze skladu v Rudné bude výrobce zásobovat celou Českou republiku i okolní země. “Naše obchodní aktivity úspěšně rostou a vidíme potenciál dalšího růstu. Proto jsme se rozhodli sestěhovat dosavadní skladovací provozy do jedné moderní haly a přiblížit tak naše logistické operace evropským standardům,” uvádí Pavel Bouška, jednatel společnosti Brit-Vafo.

Vlastníkem logistického areálu Business Park Rudná je developer Heitman. Celková plocha parku je v současnosti 170 000 m2. Pronájem haly společností Brit-Vafo je největší letošní transakcí v tomto parku.

Více tiskové zprávy

 Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole w5Kk3c7Yiv5Kq5